SON DAKİKA

 • DOLAR
  3,5017
  % 0,18
 • EURO
  4,1800
  % 0,04
 • ALTIN
  145,7764
  % -0,25
 • BIST
  104.123
  % 0,12
Çoban Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu konusu

Çoban Yıldızı dizisi oyuncu kadrosu konusu

Most Production tarafından hazırlanan ve çok yakında izleyici karşısında olacak olan Çoban Yıldızı dizisinin reytingleri alt üst etmesi bekleniyor.

Yönetmen koltuğunda sadece 3 bölüm Gül Oğuz oturacak. Yeni yapımın senaryosu Gülizar Irmak kaleme alıyor.

2.BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

NEREDE ÇEKİLİYOR
Kapadokya’nın masalsı dünyasında başlayıp, İstanbul’a uzanarak devam edecektir. Set adresleri ile ilgili detaylar ilerleyen zaman içerisinde açıklanacaktır. Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Selin Şekerci, Selim Bayraktar, Menderes Samancılar, Serhat Özcan ve Feyza Işık yer alıyor.

DİZİNİN KONUSU
Büyük bir aşkı konu alacak olan dizinin hikayesi hakkında daha detaylı bilgiler ilerleyen günlerde sayfamızda yer alacaktır.

Selin Şekerci

1 Haziran 1989 İzmir Karşıyaka’da dünyaya gelmiştir. Son olarak Acı Aşk ve Rengarenk dizilerinde rol almıştır.

Seyit Zahir (Şükrü Özyıldız)

Seyit, İbrahim ile Cevahir’in ilk çocuğu olarak Kapadokya’da dünyaya gözlerini açar. Dedesi Mustafa’dan taş ustalığını öğrenerek büyüyecektir. Seyit dürüst, mert, değerlerine bağlı biridir. Seyit, Zühre’ye aşık olmakla nasıl bir cehenneme düşeceğini bilse de, kendini Zühre’den uzak tutamaz. Yerlerinden yurtlarından olurlar. Ama Seyit yılmaz.

Zekkar Karakaya (Selim Bayraktar)

Zekkar, Kapadokya’nın zengin ve güçlü ailelerinden Fikret Karakaya’nın oğludur. Kapadokya’da doğar, büyür. Oğlu Ali ile birlikte İstanbul’da bir gece kulubü işletir. Bu mekanı mesken tutarak işlerini yürütürler. Bu yolla çok zengin olmuşlardır. Zekkar, kimi, neyi istiyorsa sahip olur. Hikayenin en güçlü karakterlerinden biridir.

Fikret Karakaya (Menderes Samancılar)

Kapadokya’da doğar büyür. Karakaya ailesinin başıdır. Fikret, güçlü olanın ayakta kalacağına inanır ve öyle yaşar. Zayıf olana tahammülü yoktur. Her istediğini elde edebilen, zaaflarına yenik düşmeyen Fikret’in karşısına Zühre gibi asi biri çıkınca yanarken onu da yakmak, canını acıtanın canını almak üzere intikam planlarına kollarını sıvar.

İbrahim Zahir (Serhat Özcan)

İbrahim, Mustafa ve Fatma’nın ilk evlatları olarak Kapadokya’da doğar. Tek çocuk olan İbrahim’in annesi babası üzerine titrerler. İbrahim isteklerine kolay yoldan ulaşmak ister, olmadığında hırçınlaşır, karaktersizleşir.

Sırma Karakaya (Aysun Metiner)

Sırma, Zekkar’ın karısı, Ali’nin annesidir. İlkokul mezunudur. Sırma, Zekkar ile istemeden evlenmiştir. Ne kadar karşı koysa da, Zekkar’ın karısı olmaktan kurtulamaz. Sırma içinde fırtınalar koparken bile sakin görünür; sessizce yürür, ama deprem etkisi yaratır.

Fikriye Gönen (Elif Çakman)

Fikriye Kayseri’de doğar büyür. Fakir bir ailenin çocuğudur. Evinden, yaşadığı sefil hayattan, kurtulma hayalleriyle yaşar. Gözü yükseklerde olan, hırslı bir kadındır. Yaşadığı sefil hayatın acısını başkalarından çıkartmaya, intikam almaya çalışır. Yalan söylemekten çekinmez. Kıskanç bir insandır. Onun için amaca giden her yol mübahtır.

Sahra Şaş (Rüveyda Zahir)

İbrahim ve Cevahir’in Seyit’den sonraki ikinci çocuğudur. Kapadokya’da doğar, büyür. Rüveyda çevresindeki kız çocuklarından daha şanslıdır. Babalarından baskı gören, dayak yiyen genç kızlardan değildir. Zahir ailesinin geleneklere bağlılığından doğan kurallar dışında baskı görmez. Düşündüğünü hemen söyler. Sonuçları ne olur diye düşünmez.

Ali Karakaya (Taygun Sungar)

Sırma ve Zekkar’ın oğludur. Kapadokya’da konakta doğar. Çocukluğu konakta geçer. Karakaya ailesinin varisi, ailenin kıymetlisidir. Karakaya ailesinin başı olan Fikret’in torunudur. Bu gücün kıvancıyla, dedesi Fikret ve babası Zekkar gibi lider olacağını bilerek büyür. Ancak çocukluğu Sırma’nın şevkatli, sevgi dolu kollarında geçer; bir yanı hep saf, hep temiz kalır.

Mustafa Zahir (Arif Erkin)

Bölgenin bilinen en eski taş atölyesi olan “Zahir Taş Atölyesi”nin sahibidir. Şimdilerde artık ölmüş olan bu mesleği yapan ender insanlardan biridir. Mustafa geleneklerine, değerlerine bağlı dürüst bir insandır. Merttir. Ailesine bağlıdır. Sevdiklerini canı pahasına korur.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Rüya dizisi final

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Sponsorlu Bağlantılar
 • ÇOK OKUNAN
 • YORUM
2017-09-24 17:42:05
2017-09-08 13:23:40
2017-09-08 13:20:03
2017-09-08 10:12:05
2017-09-08 10:11:19